sobota 19. mája 2012

Ranná AFTER PARTY pomoc

Krásne sobotné ráno prajem :)

Tak čo, aký ste mali piatok? Boli ste sa zabaviť niekde? Predpokladám, že pozrieť sa do zrkadla v sobotu ráno je pre väčšinu z nás trošku ťažké. Kruhy pod očami, opuchnuté oči, sem-tam pupienok na tvári a podobné veci sú po piatkových večeroch čím ďalej tým viac samozrejmejšie.
Dneska vám ukážem štvoricu mojich TOP produktov, ktoré dokážu znormalizovať pleť po ťažkom piatku.

Tak a teraz postupne :
1.Očný gél od Dermacolu
Ako prvý na oči "Neparfemovaný očný gél na unavené oči " od Dermacolu, má trojaký účinok : proti opuchom, únave a kruhom pod očami. Tento osviežujúci gél vytvára okamžitý pocit pohody a rýchlo sa vstrebáva.
Po aplikácii sa hneď pohľad rozjasní a je plný vitality. Vrelo odporúčam ! :)2.Denný krém na tvár od Dermacolu
    Zloženie jogurtu a marhule pôsobí intenzívne na vaše zmysly, krém sa rýchlo vstrebáva, avšak najvhodnejší je na normálny typ pokožky.3. Maska na tvár Pure skin proti čiernym bodkám od Oriflame

Táto maska ma veľmi prekvapila, keďže vám dokáže po nanesení stiahnuť tvár a vyťahať čierne pupienky veľmi efektívne. Spomedzi masiek na čierne bodky, táto u mňa jednoznačne vedie.4. Peeling na tvár Morning energy od Clean@Clear

 Tento zmatňujúci peeling neodstraňuje iba mastnotu a nečistoty, ale zanecháva tiež pleť bez lesku po celý deň. Vhodný aj na každodenné použitie.


Tak čo, aké produkty pomáhajú vám v boji so sobotnou "škodou?"

Prajem ešte pekný slnečný deň ! ;))

2 komentáre:

  1. kolko si prosim dala za ten ocny krem? dik :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Bol v "dopredaji" a tuším niečo do 2€ :) Je vynikajúci, možno ho niekde v dm ešte nájdeš ;)

    OdpovedaťOdstrániť