nedeľa 1. júla 2012

TRENDY PLAVKY NA LETO

Neviem,či máte aj vy takú dilemu ako ja, ale celé dopoludnie som strávila hľadaním nových plaviek na leto. Keďže som človek, ktorý si necháva všetko na poslednú chvíľu, nové plavky na toto leto ešte nemám. Tie minuloročné sa mi zunovali, a tak mi neostáva nič iné, len hľadať nové. No a aké sú tohtoročné trendy v plavkách? Jedným slovom, tento rok sa nosí VŠETKO ! Tak poďme postupne :

1.) JEDNOFAREBNÉ
Klasické a nadčasové... Ak nemáte odvahu na rôzne vzory, jednofarebné plavky sú to pravé pre vás.
Od klasických čiernych až po pastelové tóny. Nech žije leto 2012 a nehynúca klasika !
Najväčšiu ponuku jednofarebných plaviek má jednoznačne  Mango.

 2.) PRUHY
Znie to ako klišé, ale pruhy patria k letu ako slnko k prázdninám. No viete si predstaviť leto bez námorníckeho štýlu? No ja teda nie. 
Opäť, najväčšiu ponuku prúžkovaných plaviek má tento krát Zara.

3.) KVIETKOVANÉ
Minulé leto bol kvietkovaný vzor úplne in a tento krát sa v plnej paráde vrátil späť. Či už ide o plavky v celku alebo o bikiny. Opálené telo, kvietkované plavky, tunika, gladiátorky = ideálna večerné párty :)
Veľmi pekný výber nájdete v Topshope.

4.) ETNO VZORY
Etno vzory nadobúdajú na svojej sile hlavne toto leto, keďže majú dvojitú funkciu. Cez deň pri vode, večer ako súčasť večerného outfitu. Tak čo, vyberiete si mexickú výšivku, tigrovaný alebo sieťkovaný vzor?
Výber je široký, hlavne v F&F. 


5.) ČIPKA 
ja osobne Čipku zbožnujem ! NIE LEN NA PLAVKáCH, ALE AJ NA šATáCH, SUKNIACH A TOPOCH. a čO VY? :)Tak čo, máte už aj vy kúpené letné plavky? Alebo si to nechávate na poslednú chvíľu ako ja? :)
Pripomínam GIVEAWAY :))
Pekný zvyšok víkendu ;))

2 komentáre:

  1. Pekný článok :)

    http://dreamaboutstyle.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ty proužkaté dole na obrázku jsou super! mě naštěstí vydržely dvoje plavky z loňska a ještě jedny od VS, co mám už tři roky:) Hodně štěstí při hledání!;)

    OdpovedaťOdstrániť